Skip to main content

Výchova dětí Bystrice pod Hostynem

V kurzu je kladen důraz na to, aby si každý účastník odnesl praktické rady a postřehy, které bude moci ihned aplikovat ve své rodině.

Datum
V přípravě - dejte nám prosím o sobě vědět, pokud uvažujete o účasti, sdělíme Vám předpokládaný datum a čas zahájení kurzu.
Typ
Výchova dětí
Adresa
6. května 74
Bystrice pod Hostynem
Zlínský kraj
Kontakt
Cena
150,00 Kč
osoba
Popis

Pokud máte o účast na kurzu zájem, napište nám to prosím. Podle počtu zájemců stanovíme přesný termín započetí kurzu.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jedná se o 10 online setkání, kde každý večer je složen následovně: úvod, video k tématu (mluví odborníci), práce s příručkou a diskuze mezi rodiči, tématicky určeno pro rodiče (prarodiče) vychovávající děti 0 až 10 let, 

 

V kurzu je kladen důraz na to, aby si každý účastník odnesl praktické rady a postřehy, které bude moci ihned aplikovat ve své rodině, případně sám obohatil ostatní svým přístupem k výchově, vše v respektující atmosféře.

 

Pokud účastník ještě neví jestli mu bude tato forma vyhovovat, může si ji přijít vyzkoušet na první večer, v případě že by mu to nesedlo, tak příště přijít nemusí, a je to v pořádku, pokud ho to naopak zaujme může pokračovat dále.