Skip to main content

Manželské večery Bystřice pod Hostýnem

Série sedmi setkání, která pomáhají párům investovat do svého vztahu a vybudovat silné manželství. Obsahují romantickou večeři a diskusi o daných tématech pouze ve dvou.

Datum
V přípravě - dejte nám prosím o sobě vědět, pokud uvažujete o účasti, sdělíme Vám předpokládaný datum a čas zahájení kurzu.
Typ
Manželské večery
Adresa
6. května 74
Bystřice pod Hostýnem
Zlínský kraj
Kontakt
Cena
900,00 Kč
Kurz je neziskový, cena 900 Kč/osoba pokrývá náklady na 7 večeří, dezerty a příručku účastníka.
Popis

Pokud máte o účast na kurzu zájem, napište nám to prosím. Podle počtu zájemců stanovíme přesný termín započetí kurzu.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jedná se o 7 setkání, kdy každý večer je složen následovně: večeře, úvod, video k tématu (mluví odborníci), práce s příručkou a diskuze ve dvou, tematicky určeno pro každého kdo žije v partnerském vztahu (ať už je sezdán či nikoli) a má zájem tento vztah opečovávat či vylepšovat. 

 

V kurzu je kladen důraz na to, aby si každý účastník odnesl praktické rady a postřehy, které bude moci ihned aplikovat ve svém vztahu, vše se odehrává v příjemné atmosféře, jako na rande.

 

Pokud pár ještě neví zdali jim bude tato forma vyhovovat, může si ji přijít vyzkoušet na první večer, v případě že by mu to nesedlo, tak příště přijít nemusí, a je to v pořádku, pokud ho to naopak zaujme může pokračovat dále.